Први круг такмичења завршен 2017-2108

shutterstock_589544384 copy

Драги учесници такмичења „Читам, па шта“, драги билиотекари, професори, учитељи и родитељи, први круг 2017-2108 такмичења је завршен.

Верујемо, да сте сви уживали читајући књиге које смо одабрали за вас.
Захваљујемо свима вама, који сте учествовали у овој игри, вредно читали и писали или цртали усмеравали и мотивисали.

Ученици који су прошли овај први ниво такмичења са списка у наставку улазе у општински пласман и потребно је да пошаљу (na citampasta@citampasta.rs ) приказ књиге за наредни круг такмичења до 17. априла 2018. године.

2. разред

Ања Мартиновић, ОШ „Свети Сава“
Милош Мудреновић, ОШ „Синиша Николајевић“
Ања Милентијевић, ОШ „Живомир Савковић“
Јоаким Драгутиновић, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“
Светлана Белић, ОШ „Посавски партизани“
Матеја Чокић, ОШ „Живомир Савковић“ Ковачевац
Лазар Чокић, ОШ „Живомир Савковић“ Ковачевац
Сергеј Јовић, ОШ „Стефан Немања“ Ниш
Тара Маричић, ОШ „Свети Сава“
Јана Лаништанин, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“
Страхиња Јовановић, ОШ „Јован Миодраговић“
Никола Драшковић, ОШ „ Свети Кирило и Методије“
Огњен Пауновић, ОШ „Живомир Савковић“
Магдалена Микичић, ОШ „Живомир Савковић“ Ковачевац
Вукашин Баралић ,ОШ „Живомир Савковић“ , Ковачевац
Јован Поповић ,ОШ „Павле Поповић“
Јована Глиџић, ОШ „Стефан Немања“
Нађа Пајкић, ОШ „Никола Тесла“
Давид Антонић, ОШ „Анта Богићевић“, Лозница
Петар Булатовић, ОШ „ Анта Богићевић“, Лозница
Гаврило Бундало, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“

3. разред

Дина Лазаревић, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“
Петар Шушњар, ОШ „Свети Сава“
Теодор Којић, ОШ „Марија Бурсаћ“
Лара Јовановић, ОШ „Франце Прешерн“
Елена Јаковљевић, ОШ „Марија Бурсаћ
Анђелија Столић, ОШ „Марија Бурсаћ“
Катарина Јеремић, ОШ „Коста Ђукић“
Емилија Петрица, ОШ „ Франце Прешерн“
Михајло Главан, ОШ „Владислав Рибникар“
Нађа Маловић, ОШ „Јован Миодраговић“
Филип Здравковић, ОШ „ Франце Прешерн“
Тијана Томић ОШ „Франце Прешерн“
Урош Јевђенијевић, ОШ „ Живомир Савковић“ Ковачевац
Ања Драговић, ОШ „Радоје Домановић“
Сава Костадиновић, ОШ “НХ Синиша Николајевић”
Јања Јанковић, ОШ “Франце Прешерн”
Миа Петровић, ОШ “Мирослав Антић”
Тара Станимировић, ОШ “Стефан Немања”, Ниш
Лена Михајловић, ОШ “Стефан Немања”, Ниш
Вања Радосављевић, ОШ “Милунка Савић”
Симонида Марковић, ОШ “Милорад Мића Марковић”
Андреа Николић, ОШ “Коста Ђукић”
Магдалена Пејчић, ОШ “Коста Ђукић”
Анита Петровић, ОШ “Бора Лазић”
Ђорђе Петровић, ОШ “Милорад Мића Марковић”

4. разред

Теодора Ковачевић, ОШ „Мирослав Антић“
Филип Ђукић, ОШ „Исидора Секулић“
Урош Недић, ОШ „Стефан Немања“
Јован Јовановић, ОШ „Свети Сава“
Ема Зечевић, ОШ „Никола Тесла“
Чарна Хаџипетровић, ОШ „Веселин Маслеша“
Емилија Савић, „Павле Поповић“, Вранић
Нина Орландић, ОШ „Свети Сава“
Сара Поповић, ОШ „Павле Поповић“, Вранић
Анђела Стојановић, ОШ „Милорад Мића Милорадовић“, Мала Иванча
Димитрије Петровић, ОШ „Јован Миодраговић“
Теодора Граовац, ОШ “Светислав Голубовић Митраљета”
Драгана Крунић, ОШ “Светислав Голубовић Митраљета”
Кристина Скорупан, ОШ „Павле Поповић“
Лена Лазовић, ОШ „Ђорђе Крстић“
Ивана Вукашин, ОШ „Светислав Голубовић Митраљета”
Василије Лазаревић, ОШ „Свети Кирило и Методије“
Софија Дамњановић, ОШ „ Свети Сава“
Лана Матејић, ОШ „Веселин Маслеша“
Натали Марковић, ОШ „Свети Кирило и Методије“
Јана Живановић , ОШ „ Владимир Роловић“
Лазар Стаматовић, ОШ „ Владимир Роловић“
Милена Марковић, ОШ „Милунка Савић“
Марко Јелић, ОШ „НХ Синиша Николајевић“

5. разред

Кристина Вујановић, ОШ „Јелена Ћетковић“
Катарина Цуканић, ОШ „Синиша Николајевић“
Јана Лојовић, ОШ „ Веселин Маслеша“
Марко Симић, ОШ „Исидора Секулић“

6. разред

Катарина Бранковић, ОШ „Милорад Мића Бранковић“
Милица Поповић, ОШ „Павле Поповић“ Вранић
Јулија Ђокић, ОШ „Синиша Николајевић“
Јана Краковић, ОШ „Никола Тесла“

7. разред

Даница Бубало, ОШ „Веселин Маслеша“
Мина Церовић, ОШ „14. октобар“ Барич
Ива Пајкић, ОШ „Никола Тесла“
Милена Милованкић, ОШ „14. октобар“ Барич

8. разред

Ања Синђић, ОШ „Јован Ристић“
Мина Блажић, ОШ „Свети Сава“ Младеновац
Милица Николић, ОШ „Милунка Савић“
Ђорђе Јоцић, ОШ „Исидора Секулић“