ЧИТАМ, ПА ШТА 2017 – ШКОЛСКИ НИВО

Драги основци Београда, драге колеге библиотекари, драги наставници и учитељи, жири акције Читам, па шта? је објавио резултате школкског нивоа такмичења.

Ученици који су прошли овај први ниво такмичења са списка у наставку улазе у општински пласман и потребно је да пошаљу приказ књиге за наредни круг такмичења до 31.марта 2017. године.

 

УЧЕНИЦИ КОЈИ СУ ПРОШЛИ ШКОЛСКИ НИВО:

II РАЗРЕД

  1. Емилија Петрица, ОШ „Франце Прешерн“ 2/3
  2. Маша Трошић, ОШ „Франце Прешерн“ 2/1
  3. Филип Здравковић, ОШ „Франце Прешерн“ 2/3
  4. Сава Костадиновић, ОШ „НХ Синиша Николајевић“, 2. разред
  5. Софија Шоштарић, ОШ „Владислав Рибникар“, 2/5
  6. Нађа Маловић, ОШ „Јован Миодраговић“, 2/3
  7. Лазар Јевтић, ОШ „НХ Синиша Николајевић“, 2/3
  8. Maша Стојановић, ОШ „Јелица Миловановић“, 2/1
  9. Исидора Попов, ОШ „Стефан Немања“, 2/1

III РАЗРЕД

  1. Лена Лапчевић, ОШ „НХ Синиша Николајевић“, 3/3
  2. Милутин Ћосић, ОШ „НХ Синиша Николајевић“, 3/2
  3. Филип Ђукић, ОШ „Исидора Секулић“, 3. разред
  4. Димитрије Петровић, ОШ „Јован Миодраговић“, 3/1
  5. Марко Кнежевић, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“, 3/3
  6. Јана Матејић, ОШ „Владимир Роловић“, 3/4
  7. Тања Јовановић, ОШ „НХ Синиша Николајевић“, 3. разред
  8. Сара Поповић, ОШ „Павле Поповић“, Вранић, 3. разред
  9. Милица Петровић, ОШ „Владимир Роловић“, 3/2
  10. Виктор Стојановски, ОШ „Веселин Маслеша“, 3/1
  11. Хана Проковић, ОШ „Владимир Роловић“, 3/4
  12. Нађа Станимировић,  ОШ „Свети Сава“, 3/2
  13. Анђела Стојановић, ОШ „Милорад Мића Марковић“, Мала Иванча, 3/2
  14. Марко Славујевић, ОШ „Скадарлија“, 3. разред
  15. Јован Јовановић, ОШ „Свети Сава“, 3/2
  16. Лана Матејић, ОШ „Веселин Маслеша“.3/4

IV РАЗРЕД

  1. Лана Аврамовић, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Обреновац
  2. Марко Кнежевић, ОШ „НХ Синиша Николајевић, 4/3
  3. Дуња Милошевић, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“, 4/5
  4. Сара Сепер, ОШ „Влада Обрадовић Камени“, 4/2
  5. Катерина Радовић, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“, 4/6
  6. Јана Стојановић, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“, 4/4
  7. Дуња Бугариновић, ОШ „Деспот Стефан Лазаревић“, 4/4
  8. Марија Драгосавац, ОШ „Веселин Маслеша“, 4/3
  9. Дуња Богојевић, ОШ „Филип Филиповић“, 4. разред
  10. Магда Пуљевић, ОШ „Филип Филиповић“, 4. разред
  11. Вељко Малбаша, ОШ „Јован Јовановић Змај“,   Обреновац, 4. разред
  12. Сара Томић, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Обреновац, 4. разред
  13. Ивона Јовић, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Обреновац, 4. разред
  14. Марија Кузмановић, ОШ „Свети Сава“, 4/5

V РАЗРЕД

  1. Ива Манојловић, „14, октобар“, Барич, 5. разред
  2. Сара Игров, „14, октобар“, Барич, 5. разред
  3. Ђурђа Јоцић, ОШ „Исидора Секулић“, 5. разред
  4. Јелена Ђуровић, ОШ „Исидора Секулић“, 5. разред
  5. Марко Гарчевић, ОШ „Веселин Маслеша“, 5/4
  6. Исидора Весић, ОШ „Павле Поповић“, Вранић, 5. разред
  7. Павле Видановић, ОШ „Павле Поповић“, Вранић, 5. разред
  8. Дуња Стојиљковић, ОШ „Милена Павловић Барили“, 5/3
  9. Максим Греговић, ОШ „Никола Тесла“, Раковица, 5/2

VI РАЗРЕД

  1. Даница Бубало, ОШ „Веселин Маслеша“, 6/1
  2. Дуња Рајковић, ОШ „Веселин Маслеша“, 6/1

VII РАЗРЕД

  1. Тамара Баћић, ОШ „Зага Маливук“, 7/2
  2. Лав Лукић, ОШ „Никола Тесла“, Раковица,  7/1
  3. Ања Синђић, ОШ „Јован Ристћ“, 7/4
  4. Тијана Глишић, ОШ  „Милорад Мића Марковић“, Мала Иванча, 7/1

VIII РАЗРЕД

  1. Душан Кангетхе, ОШ „Др Драган Херцог“, 8. разред
  2. Нада Томић, ОШ „Никола Тесла“, Раковица, 8/2
  3. Ања Зоговић, ОШ „Павле Поповић“, Вранић, 8. разред
  4. Урош Мартиновић, ОШ „Веселин Маслеша“, 8/1

 

Захваљујемо свима вама, који сте учествовали у овој игри, вредно читали и писали или цртали усмеравали и мотивисали.